حجت الاسلام مهدی بصیرتی در جلسه آموزشی و توجیهی کاندیداهای شوراهای شهرهای شهرستان کاشان اظهار کرد: مشارکت بالای مردم رشد نظام را ثابت خواهد کرد رئیس هیات نظارت بر انتخابات شوراها در شهرستان کاشان گفت: با وجود افزایش دشمنان جمهوری اسلامی ایران ، مشارکت بالای مردم در پای صندوق های رای رشد نظام را ثابت خواهد کرد.
 ۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۱ ارديبهشت ساعت 0 و 0 دقیقه
رئیس هیات نظارت بر انتخابات شوراها در شهرستان کاشان گفت: با وجود افزایش دشمنان جمهوری اسلامی ایران ، مشارکت بالای مردم در پای صندوق های رای رشد نظام را ثابت خواهد کرد.
حجت الاسلام مهدی بصیرتی در جلسه آموزشی و توجیهی کاندیداهای شوراهای شهرهای شهرستان کاشان اظهار کرد: برای رسیدن جامعه به بلوغ و ایجاد تغییر در سرنوشت کشور با شناخت دقیق و حضور حداکثری بواسطه آراء مردمی رخ می دهد.
وی افزود: انقلاب اسلامی باعث شد مردم هیچ مانعی برای رسیدن به مناصب حکومتی نداشته باشند و با اعتماد به نفس بالا در صحنه های انتخابات شرکت کنند.
وی با اشاره به اینکه براساس قانون برای مردم، نامزدها و مجریان انتخابات وظایفی تبین شده است، گفت: وظیفه هیات نظارت پاسداری از رای مردم است تا با امانت داری در شمارش آرا نتایج انتخابات واقعیت بر آرا مردمی باشد.
رئیس هیات تظارت شورا شهرستان کاشان تصریح کرد: در انتخابات تمام قانون را رعایت می کنیم تا کسی که صلاحیت ندارد وارد نشود و کسی که دارای صلاحیت است برای پیشرفت کشور از عرصه انتخابات جا نماند.
بصیرتی با بیان اینکه حق نظام اسلامی نسبت به حق قردی اولویت دارد، افزود: در طول انتخابات نامزدها پس از تایید صلاحیت های لازم در معر رای مردم قرار بگیرند و هر خلاف قانونی خیانت به نظام و ملت است.
وی اظهار کرد: الکترونیکی برگزارشدن انتخابات شورای شهر کاشان یکی از مباحث ناشناخته و جدید برای مردم است که نامزدها باید در هنگام تبلیغات خود در محیط های حقیق و فضای مجازی اطلاع رسانی و آموزش های لازم را اراده دهند.
رئیس هیات نظارت انتخابات شهر کاشان تصریح کرد: مردم قبل از آمدن به محل اخذ رای حتما کد نامزدها را همراه داشته باشند تا در هنگام رای دارن با شلوغی و بی نظمی مواجه نباشیم تا روند نظارت با مشکل مواجه گردد.
بصیرتی گفت: فضای مجازی را به کسانی که اعتماد ندارید نسپارید تا با منتشرکردن برخی مطالب و ارسال گزارش تخلف آن،  داوطلب با مشکل مواجه نباشد.